Ułatwienia dostępu

Wystawa poplenerowa SKART-u "Ponidzie 2022" (foto)

Wystawa poplenerowa SKART-u "Ponidzie 2022" (foto)

16 lutego 2023 r. w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyłsię wernisaż wystawy poplenerowej SKART-u "Ponidzie 2022".

Wystawa czynna będzie do 10 marca.

Urokliwe Ponidzie inspirowało i gościło na plenerze naszych artystów plastyków ze Skarżyskiego Klubu Twórców SKART działającego przy Miejskim Centrum Kultury. Była to świetna okazja do promowania naszego regionu, miasta i powiatu skarżyskiego, za pośrednictwem sztuki. Nasi artyści wielokrotnie nawiązują w swojej twórczości do własnych korzeni identyfikując się ze swoim regionem, miastem i powiatem.

"Ponidzie 2022" (4-7.08.2022 r.) był to plener współfinansowany przez Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna, Powiat Skarżyski oraz Firmę Klimek-Nieruchomosci.

 

Fotorelacja

Dostępne również na:
zdjecia google   facebook   skarzysko24   skarzysko24

 

wystawa poplenerowa SKART Ponidzie 2022

Adres

Miejskie Centrum Kultury
im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr Agnieszka Włodarczyk-Mazurek

Informacje kontaktowe

Email: mck@mck.skarzysko.pl

            dyrektor@mck.skarzysko.pl

            impresariat@mck.skarzysko.pl

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Portale społecznościowe

Galeria zdjęć