16 lutego 2023 r. w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyłsię wernisaż wystawy poplenerowej SKART-u "Ponidzie 2022".
Wystawa czynna będzie do 10 marca.
Urokliwe Ponidzie inspirowało i gościło na plenerze naszych artystów plastyków ze Skarżyskiego Klubu Twórców SKART działającego przy Miejskim Centrum Kultury. Była to świetna okazja do promowania naszego regionu, miasta i powiatu skarżyskiego, za pośrednictwem sztuki. Nasi artyści wielokrotnie nawiązują w swojej twórczości do własnych korzeni identyfikując się ze swoim regionem, miastem i powiatem.
"Ponidzie 2022" (4-7.08.2022 r.) był to plener współfinansowany przez Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna, Powiat Skarżyski oraz Firmę Klimek-Nieruchomosci.
Fotorelacja
| Dostępne również na: | ||||||








