11 czerwca 2026 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się wyjątkowe spotkanie z piosenką pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.
Wydarzenie zgromadziło miłośników muzyki, którzy mieli okazję wysłuchać najpiękniejszych polskich piosenek i kompozycji w wykonaniu utalentowanych wokalistów oraz muzyków. Publiczność mogła przeżyć wiele wzruszeń i muzycznych emocji, a także wspólnie celebrować bogactwo polskiej twórczości artystycznej.
Na scenie wystąpili: Alicja Woldańska, Anna Pasieka, Aleksandra Banaś, Agata Jędrychowska-Ruch, Donata Gibaszewska, Marek Werens, Wojtek Szczepański, Dariusz Bernatek, Kamil Kondek, Sławomir Ruch, Marysia Węglewska oraz Mirosław Pardela główny pomysłodawca wydarzenia..
W programie wydarzenia zaprezentowali się również Zespół „Zdrowo Zakręceni” oraz Zespół Szkoły Muzycznej ze Skarżyska, których występy spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności.
Podczas koncertu prowadzona była także zbiórka pieniędzy na budowę ławeczki Leopolda Staffa, dzięki której uczestnicy mogli wesprzeć inicjatywę upamiętniającą wybitnego poetę.
Spotkanie przebiegło w niezwykle serdecznej atmosferze, a wspólne muzykowanie po raz kolejny pokazało, jak wiele piękna kryje się w polskiej kulturze i tradycji muzycznej.
Fotorelacja
| Dostępne również na: | ||||||||








