Za nami kolejne wyjątkowe spotkanie Kawiarni Literackiej „z uśmiechem”, które odbyło się 12 czerwca w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.
To był niezwykle udany wieczór – trochę dla oka, trochę dla ucha, a przede wszystkim pełen humoru, poezji i dobrej atmosfery. Tym razem uczestnicy mieli okazję bliżej poznać twórczość Bożenny Kiełkiewicz oraz Mariana Frąka. Nie zabrakło fraszek, wierszy satyrycznych, ale także bardziej lirycznych utworów, które zaprezentowali członkowie grupy Wiklina, przyjaciele autorów, Grupa Artystyczna Małgorzaty Skuzy oraz wnuczka Mariana Frąka.
Spotkanie było również doskonałą okazją do promocji najnowszej książki Mariana Frąka pt. „Fraszki szachowe”, która spotkała się z dużym zainteresowaniem publiczności.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, liczne rozmowy i ciepłą atmosferę, która od lat towarzyszy spotkaniom Kawiarni Literackiej.
Fotorelacja
| Dostępne również na: | ||||||||








